گل در چمن یا نرگسی – غذای گیلانی

گل در چمن یا نرگسی - غذای گیلانیReviewed by آوند کالا on Apr 1Rating:

گل در چمن

گل در چمن براى 6 نفر
مواد لازم:
!_ گوشت مغز ران _ نیم کیلو
2_ پاچه باقلاى سبز یا لوبیا چیتى یا لوبیا رشتى _ 1.5 کیلو
3_ شوید _ نیم کیلو
4_ تخم مرغ _ 3 عدد
5_ سیر _ یک بوته
6_ زردچوبه و نمک و فلفل _ به اندازه کافى۲۰۱۶۰۳۲۷_۱۴۳۵۰۶

طرز تهیه:

گوشت را شسته و قطعه قطعه نموده در کمى روغن سرخ می کنیم و با دو سه لیوان آب می گذاریم بپزد. وقتى کاملا پخت و آبش کم شد پاچه باقلاى تازه یا لوبیا چیتى یا لوبیا رشتى را از دو پوست جدا کرده و شوید را تمیز نموده و ریز خرد می کنیم. سیر را هم پوست کنده و خرد می کنیم. آنگاه پاچه باقلا و شوید و سیر و زردچوبه را با کمى روغن سرخ کرده به گوشت پخته شده اضافه می نمائیم و با حرارت ملایم می گذاریم بپزد تا جا بیفتد. تخم مرغ را هم در آن می شکنیم تا ببندد. نمک و فلفل زده برمی داریم. باقلا نباید له شود, همین قدر که نرم شد کافى است.

اکنون معرفی فروشگاه آوندکالا

فروشگاه آوند کالا با اخذ مجوزهای لازم در راستای توزیع انواع برنج مرغوب ایرانی در سراسر کشور با دارا بودن بیش از ۲۰ سال سابقه توزیع این محصول اینبار در فضای اینترنتی و از سال ۱۳۹۴ شروع به فعالیت نموده است.
و با توجه به عدم شناخت برخی از مشتریان از نوع برنج خریداری شده که متاسفانه برخی از فروشندگان آنچه را که وعده داده اند نمی فروشند و با جایگزین کردن بعضی برنج های مشابه و یا مخلوط کردن آنچه خریداری شده با انواع مشابه و بسیار ارزانتر، از اعتماد و عدم آگاهی خریدار سواستفاده می کنند.

در امتداد دستورات کسب و کار اسلامی و با تکیه بر سود ارزشمند اعتماد مردمی به سودهای کذب در نظر دارد. بهترین نوع برنج را طبق آنچه متعهد شده به مشتریان عزیز . ارائه و در دسترسِ خرید قرار دهد.

(انسان مجبور نیست حقایق را بگوید، ولی مجبور است چیزی را که می گوید حقیقت داشته باشد_ دکتر علی شریعتی)